4.11. 2002

        V sekci odkazy jsem přidal link na Markovy stránky o jeho renovaci Rapida.

25.9. 2002

V sekci úpravy jsem konečně dopsal definitivní verzi postupu přestavby karoserie pro pětistupňovou převodovku. 

4.9. 2002

Přidal jsem Engimu konečně link a opravil link na Travexovo ereso. Přidal sem pár fotek z konferenčního srazu v autokempu Pávov u Jihlavy.Na autě jsem za celé prázdniny bohužel skoro nic neudělal, protože mi povodně malinko změnily program. Než jsem dojel na sraz, tak jsem vlastně jen udělal to nejnutnější, abych nedělal moc ostudu. Vyměnil jsem zmuchlaný pravý přední blatník a vyrovnal,nakitoval a stříknul zadní blatník kolem nádrže, který mi zničil idiot páčící krumpáčem víčko od nádrže když mi kradl benzín. Velké plány na opravy shnilých míst vzala voda, stihnul jsem jen vyvařit pravý přední podběh.

16.4. 2002

        Přidal sem pár drobností v sekcích opravy (kleknul mi motor) a moje auto. Do sekce úpravy jsem přidal výměnu volantu.

10.12.2001

        Konečně sem uspořil trošku času, takže se můžu podělit se zážitkama z přestavby na pětikvalt.

27.3.2001

Konečně sem se prokousal zkouškama tak můžu pokračovat v datlování tohohle webu...priznávám, že toho tady zatím moc není ale časem to snad přibyde. Přidal jsem sekci thanks a Opravy.  V sekci fotogalerie přibyly fotky z loňskýho Mělníka ( konečně sem sehnal maníka se skenerem tak mam svoje fotky a ne od někoho z webu ). V sekci moje auto sem přidal dvě fotky  ještě když sem měl na autě originál oválný přední světla.

2.4. 2001

Předělal jsem menu za vydatného přispění U-Geena (skript) a Mc Narika (vobrázky) konečně sem rozchodil některý nefungující odkazy. Takže s grafikou končim a měl bych začít strkat taky ňákej obsah..zatim mám málo fotek tak to asi budou jen kecy. (kdybyste náhodou měli jakýkoliv informace o Škodě Garde Salamandra tak buďte prosím tak hodní a pošlete mi je).

9.5. 2001

Konečně mi přišly fotky tak jsem přidal sekci úpravy kde najdete úpravu fusekle řadící páky a distanční podložky zadní nápravy.

24.5.2001

Předělal jsem sekci odkazy, přibyly linky a moje ikona pro vaše stránky. Pokud se vám moje stránky líbí, budu rád když se moje ikona objeví na vašem webu. Pokud chcete vidět ikonu svých stánek u mě tak mi ji pošlete mejlem já ji rád zařadím.